Hausboty Slapy | Neevidovaná loď

Neevidovaná loď

Vzhledem k různým omezením na vnitrostátních tocích a ubývajícím možnostem pořídit kotviště, jsem se rozhodl vyprojektovat následující loď - hausbót. Bral jsem dále v potaz maximální velikost, dostupnou cenu, nízkou spotřebu, rychlost plavby, možnosti proplutí či přepravy přes přehrady i dopravu plavidla po silnici.

Neevidovaná loď 0

Statut lodě: NEEVIDOVANÁ LOĎ (to znamená: není potřeba žádné úřady - kotviště, technické prohlídky, řidičské oprávnění atd.) S lodí je možno kotvit kdekoli, kde to není zakázáno značkou po dobu libovolně dlouhou. Při jízdě je samozřejmě nutné dodržovat veškerá pravidla lodního provozu. Váha lodě je dle velikosti a vybavení od 650 - 800 kg. Rozměry lodě jsou výška 2000mm, šířka 2000mm, délka 7500mm. Nástavba je světlá výška 1850mm, šířka podlahy 1700 a mezi stěnami 1940mm a vnitřní délka 5300mm.

Loď je vyrobena z hliníku a polyuretanových sendvičových panelů. Nátěr barvou Hempel. Loď je možné modifikovat co do šířky tak i do délky. Pouze musí být splněny podmínky pro neevidovanou loď (1000 kg celková hmotnost a 5 Hp motor).

Plavidlo je vybaveno čtyřtaktním motorem 5 Hp s volantem s hydraulickým ovládáním, dělenou matrací (dvoulůžko), solárním panelem s baterií a nádrží. Střecha je pochozí. Jídelní stůl a stůl s vařičem na PB jsou též v ceně. Podlaha je též (50 mm styrodur). Plavidlo lze dále upravit nebo dovybavit dle přání zákazníka.

Jsem připraven zodpovědět veškeré dotazy či namodifikovat loď dle vašich požadavků.